PIERWSZA DRUŻYNA

„Nasi” na ostatniej prostej przed ligową inauguracją

Cztery treningi i na plac boju! Właśnie dziś, we wtorek, rozpocznie się ostatni mikro-cykl sposobiący naszą drużynę do inaugurującego występu w nowym sezonie. Zanim biało-niebiescy wybiegną stawiać czoła ROW-owi 1964 Rybnik, odbędą cztery intensywne treningi.  – Cały czas się zgrywamy, także podczas zajęć treningowych, ale w tym przedmeczowym  tygodniu skupimy się przede wszystkim na naszych zadaniach taktycznych – precyzuje trener Dariusz Surmiński.

Naszą ekipę w ciągu najbliższych dni czekają jeszcze badania lekarskie oraz zdjęciowa sesja, do celowo zapuszczonej przez nas zakładki Drużyna (ostatni kontrakt zawodniczy klub podpisał kilka dni temu). Na prezentację skarbu kibica całej kluczborskiej kadry na sezon 2019/2020 zapraszamy w najbliższy czwartek. Tego też dnia sztab szkoleniowy skupi się na analizie gry przeciwnika i przygotuje nasz zespół pod konkretny mecz.

Treningi naszej drużyny odbywają się codziennie o godzinie 16.30, więc jeśli ktoś ma ochotę, może z bliska przyglądnąć się przygotowaniom, na boisku KKS-u lub na płycie głównej Stadionu Miejskiego. Pierwszy mecz o ligowe punkty MKS Kluczbork zagra w najbliższą sobotę, o godzinie 17.30.