PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Biało-niebiescy gotowi do nowego sezonu

21 zawodników, czyli klasyczne „oczko” znajduje się w seniorskiej kadrze MKS-u Kluczbork na sezon 2019/2020. Latem przy Sportowej 7 zameldowało się aż 10 nowych piłkarzy. Sztab szkoleniowy biało-niebieskich pozostał bez zmian. Kluczborski „Skarb Kibica” u progu nowej edycji rozgrywkowej personalnie prezentuje się następująco:

[Bramkarze:] Krzysztof Stodoła (82), Jakub Szymański (00)

[Obrońcy:] Paweł Gierak (83), Kamil Kaczor (92), Jakub Mendel (00), Kamil Nitkiewicz (87), Adam Orłowicz (86), Łukasz Szukiełowicz (99)

[Pomocnicy:] Grzegorz Gadecki (01), Arkadij Herasymow (92), Norbert Jaszczak (00), Kamil Jurasik (95), Denis Luptak (93), Kamil Nykiel (98), Jakub Ryś (99), Bartosz Szepeta (82), Bartosz Włodarczyk (94), Michał Mazur (00)

[Napastnicy:] Marcin Jantos (96), Adrian Kowalski (99), Patryk Palat (98)

[Przyszli:] Herasymow (Górnik Piaski) Jurasik (Orzeł Mroczeń), Kaczor (OKS Olesno), Kowalski (Lech Rypin), Luptak (TOR Dobrzeń Wielki), Palat (KKS Kalisz), Ryś (Zagłębie Lubin), Szukiełowicz (Lechia Dzierżoniów), Szymański (Górnik Zabrze), Włodarczyk (Pniówek 74 Pawłowice).

[Odeszli:] Tomasz Dyr (Ślęza Wrocław), Maksym Franczuk, Michał Szewczyk i Mariusz Sobala (szukają klubów), Aleksander Jelonek (Skra Częstochowa), Dastin Knopik (nie wznowił treningów), Hubert Krawczun (Błękitni Stargard), Miłosz Michalewski (nie wznowił treningów), Paweł Krauz (Miedź Legnica), Dominik Lewandowski (Górnik Łęczna), Konrad Skuza (Błękitni Stargard), Miłosz Reisch (Agroplon Głuszyna), Maciej Węglarz (Agroplon Głuszyna), Nikodem Zatorski (Olimpia Grudziądz)

[Sztab szkoleniowy]: Dariusz Surmiński (trener), Piotr Grzyb (drugi trener), Małgorzata Rak (trener przygotowania motorycznego), Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Witold Sobótka (lekarz)