MŁODZIEŻ

Młodzieżowcy gotowi do sezonu. „Młodsi” już kopią

W najbliższym sezonie rozgrywkowym MKS Kluczbork reprezentowany będzie na wszystkich poziomach opolskich rozrywek młodzieżowych. Po rocznej przerwie do rywalizacji jako pierwsi przystąpili juniorzy młodsi. Drużyna prowadzona przez Tomasza Chatkiewicza swojej inauguracji nie zaliczy do udanych.

Nasi chłopcy zaczęli bardzo dobrze, bo już w 8 minucie objęli prowadzenie za sprawą Dawida Filarskiego, ale później do siatki trafiali już tylko goście, czyli UKS Hattrick Głuchołazy. Okazję do rehabilitacji i zmazanie plamy z porażki 1:4 „Młodsi” dostana już 25 sierpnia, kiedy pojadą do Brzegu i zmierzą się ze Stalą.

W następnej kolejności na plac gry wybiegną trampkarze, których premierowy występ zaplanowano na 23 sierpnia, w Strzelcach Opolskich z Piastem. Juniorzy starsi swoje zmagania rozpoczną 27 sierpnia także starciem ze Stalą Brzeg. Pierwsza drużyna młodzików zaprezentuje się 2 września, kiedy podejmie w Kluczborku LUKS Szkółkę Piłkarską Ujazd.

Wszystkie terminarze naszych młodzieżowych zespołów znajdują się w serwisie PZPN Łączy Nas Piłka, ale podpięte są one na stałe na naszej stronie w zakładce Młodzież.

Terminarz Juniorzy Starsi

Terminarz Juniorzy Młodsi

Terminarz Trampkarze

Terminarz Młodziki

Liga wojewódzka:

Terminarz Trampkarze II

Terminarz Młodziki II