MŁODZIEŻ

„Starsi” już po premierze. Złoty gol Grzegorza Gadeckiego

Bardzo dobrze w nowy sezon weszli juniorzy starsi. Podopieczni Michała Honca na inaugurację pokonali Stal Brzeg 1:0. Złotego gola dla naszych barw zdobył „senior”, Grzegorz Gadecki, który popisał się pięknym uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego, podyktowanym za faul na Adrianie Wojnarowskim.

– Mecz był wyrównany i trochę brakowało nam szczęścia. Oskar Skuza trafił w poprzeczkę, z kolei Jakub Witek nie wykorzystał doskonałej sytuacji sam na sam. Brzeg też miał swoje szanse, ale kapitalnie w naszej bramce spisywał się debiutant w naszej drużynie, Bartek Jeziorowski (pozyskany z OKS-u Olesno, przyp, red.) – tak trener biało-niebieskich telegraficznie podsumował występ swoich podopiecznych.

1 września, o godzinie 15.00, zaplecze naszego trzecioligowca na boiskach Opolskiej Ligi Juniorów zaprezentuje się po raz rugi, w wyjazdowym starciu z Polonią Nysa.

Raport

Zdjęcia z meczu