PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebiescy szykują się na Pniówek

Nasz trzecioligowiec sposobi się do kolejnego ligowego występu i w ostatni wtorek rozpoczął przygotowania do meczu z GKS-em Pniówek Pawłowice Śląskie. Przypomnijmy, że biało-niebiescy trenują cztery razy w tygodniu, a zajęcia rozpoczynają w godzinach popołudniowych.

Jak donosi sztab szkoleniowy chłopcy w sobotę poczuli krew i chcą kontynuować zwycięską passę. Kadrowo sytuacja także wygląda nie najgorzej i w ekipie brak jest (odpukać!) poważnych urazów. Po juniorskich zawodach z Polonią Głubczyce na ból w pachwinie narzekał Grzegorz Gadecki i póki co dostał wolne od kopania piłki. Podczas wtorkowego treningu zabrakło także przeziębionego Marcina Jantosa, ale on jeszcze w tym tygodniu powróci do drużyny.

Starcie z Pniówkiem zaplanowano na najbliższą sobotę (14 września), na godzinie 16.00, na stadionie w Pawłowicach Śl.