MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY

Odra lepsza w juniorskim szlagierze

Piękny gol strzelony przewrotką ocierającego się o kadrę pierwszoligowca Michała Sparwassera był najlepszym podsumowaniem tego, co działo się w „hitowym” – mierzyły się 1 i 2 drużyna w tabeli – spotkaniu w Opolskiej Lidze Juniorów. Napastnik Odry Opole w Centrum Sportu trafił na 3:0 oraz zakończył popisy strzeleckie gospodarzy, ustalając wynik na 5:0.

Przetrzebiony kontuzjami MKS dzielnie stawał tylko do przerwy, ale i tak pech „samobója” grającego w specjalnej masce Marcina Suslika dał opolanom prowadzenie. Po zmianie stron dwa szybkie ciosy ustawiły praktycznie przebieg jednostronnego w sumie widowiska i w efekcie nasi chłopcy zeszli z tarczą. Była to pierwsza po czerech zwycięstwach porażka naszej ekipy w tym sezonie. Biało-niebiescy z 12 punkami i jednym meczem zaległym są na trzecim miejscu w tabeli.

Szansą na kolejne zdobycze będzie mecz z Piastem Strzelce Opolskie, który nasza ekipa zagra 21 września (sobota), o godzinie 11.00, na stadionie KKS-u. Zapraszamy!

Raport Odra Opole – MKS Kluczbork