PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

MKS otwiera sklep. Premiera 14 października!

MKS Kluczbork otwiera sklep i będzie handlował. Datę premiery wyznaczono na poniedziałek, 14 października, a placówka czynna będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-17.00. Sklep mieści się tuż obok klubowego budynku, od strony boiska ze sztuczną nawierzchnią, ale prowadzić będzie także internetową sprzedaż on-line pod adresem: sklep.mkskluczbork.pl. Właściwy odnośnik pojawi się niebawem na naszej stronie www.mkskluczbork.pl.

W ofercie sklepu znajdziemy między innymi stroje piłkarskie, dresy, torby, getry, takich marek jak: Adidas, Joma, czy Masita, a także rękawice bramkarskie firmy Reusch, piłki treningowe i meczowe, sprzęt treningowy (tyczki, znaczniki, drabinki itp.) i wiele innych towarów. Są także puchary marki Tryumf z możliwością personalizowanego nadruku okolicznościowego. W ofercie musiały znaleźć się także klubowe gadżety – szaliki,  czapki, kubki, koszulki meczowe itp., a które na bieżąco powinny być wzbogacana.

– Nasza oferta skierowana jest do klubów, szkół, rodziców, zawodników i wszystkich tych, którzy ze sportem są za pan brat. Placówka handlowa klubu sfinansowana została ze środków pochodzących z dotacji dla wsparcia mikro-firm, a jej działalność ma na celu wspomóc skromny budżet klubu. Do każdego klienta podchodzić zamierzamy indywidualnie i liczymy na to, że klubowy sklep „przyjmie się” nie tylko wśród kibiców MKS-u – przybliża projekt Andrzej Rak, członek zarządu MKS-u Kluczbork.

Serdecznie zapraszamy na zakupy! Każdy transakcja w klubowym sklepie to bezpośrednie wsparcie MKS-u Kluczbork!