PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS i Unia się roztrenowały

Na liście uczestników sparingu z Unią Krapkowice znalazło się 21 zawodników. Barwy MKS-u reprezentowali w czwartek: Bartosz Jeziorowski, Jakub Mendel, Miłosz Paradowski, Mateusz Kolbusz, Kamil Kaczor, Marcin Jantos, Oskar Skuza, Dustin Janik, Bartosz Szepeta, Arkadi Herasymow, Denis Luptak, Kamil Jurasik i Kamil Nykiel. Pozostali zawodnicy należeli do graczy testowanych i na prośbę sztabu szkoleniowego nie będziemy podawać ich personaliów.

Do wyniku spotkania z czwartoligowcem ze względu na bardzo eksperymentalne ustawienie naszego zespołu należy podejść wyłącznie statystycznie. Bramki jednak na Stadionie Miejskim padały. Dwa gole dla biało-niebieskich strzelili zawodnicy zaproszeni na sprawdzian, a dwa trafienia odnotował Nykiel. Goście przy stanie 1:0 wyrównali za sprawą niezawodnego na czwartoligowych boiskach Łukasza Bawoła, ale ostatecznie polegli 1:4.

Jak już informowaliśmy, nasza ekipa tegoroczne uprawiane futbolu skończy 4 grudnia, a przerwa urlopowa potrwa do 7 stycznia. Niebawem pokażemy plan przygotowań, wraz ze wszystkimi grami kontrolnymi, które w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej czekają naszego trzecioligowca.