WOKÓŁ KLUBU

Kursy i typy na mecze MKS-u Kluczbork

Runda jesienna rozgrywek III grupy III ligi już za nami – po 17. kolejkach MKS Kluczbork zajmuje w tabeli piąte miejsce, tracąc do liderujących rezerw Śląska Wrocław dziewięć punktów. Choć pierwszy wiosenny mecz MKS-u zostanie rozegrany dopiero na początku marca, już teraz warto zorientować się, u których legalnych bukmacherów internetowych będzie można typować wyniki spotkań MKS-u.

Piłkarska jesień zakończyła się w Kluczborku 23 listopada meczem ze Stalą Brzeg. Nasz zespół wygrał to spotkanie 1:0 po bramce Łukasza Szukiełowicza w 20. minucie. Ostatecznie po rundzie jesiennej MKS zajmuje w tabeli III grupy III ligi piąte miejsce z dorobkiem 27 pkt. i bilansem ośmiu zwycięstw, trzech remisów i sześciu porażek (więcej na https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi.html).

Kibiców MKS-u czeka teraz kilka miesięcy przerwy od piłkarskich emocji. Inauguracyjny mecz rundy wiosennej zaplanowano na pierwszy weekend marca. Czas ten warto wykorzystać np. na zapoznanie się z zasadami obstawiania zakładów sportowych u legalnych bukmacherów. Jak się bowiem okazuje, niektórzy z nich nie ograniczają się do typów na najlepsze ligi Europy, Ligę Mistrzów, polską ekstraklasę czy I ligę, ale oferują również typowanie spotkań III ligi, a więc meczów MKS-u – powiedział nam Wojciech Borecki z firmy Legalsport.pl (analizuje mecze, kursy, typy oraz bonusy).

Typy na MKS Kluczbork u legalnych bukmacherów
Oczywiście w najbliższych miesiącach – z powodu zimowej przerwy w rozgrywkach – zakłady na III ligę będą u bukmacherów niedostępne. Powinny jednak pojawić się u nich pod koniec lutego lub na początku marca. Typowanie wyników spotkań III ligi umożliwia kilku polskich legalnych bukmacherów, w tym Fortuna, forBET oraz eTOTO.
Ten ostatni bukmacher swego czasu miał nawet promocję dotyczącą obstawiania polskiej piłki, również z niższych lig. W ramach promocji „Typuj naszą” wystarczyło postawić kupon z dowolnym zakładem wielokrotnym, przedmeczowym lub live, składającym się z co najmniej dwóch zdarzeń, za kwotę minimum 100 zł, przy czym jednym ze zdarzeń musiał być dowolny mecz polskiej ligi – od ekstraklasy do IV ligi (mógł to więc być np. mecz MKS-u Kluczbork). Jeśli okazał się on nietrafiony, bukmacher w ramach nagrody pocieszenia przekazywał graczowi freebet 50 zł. Wiosną warto sprawdzić, czy promocja nie wróci do oferty eTOTO – jeśli tak, będzie można w jej ramach typować wyniki spotkań MKS-u.

Kod promocyjny na MKS Kluczbork
Analizując promocje i bonusy dostępne u poszczególnych bukmacherów należy też zwrócić uwagę na kod promocji LEGALSPORT. Dlaczego? Ten kod jest najbardziej uniwersalny i generuje najwięcej korzyści. Działa u każdego licencjonowanego operatora zakładów w Polsce. Kod honoruje np. LVBET, Totalbet, Milenium, STS, Betclic czy Betfan. Z kodem zyskuje się dostęp do promocji VIP i premii niedostępnych w standardowej ofercie; pozwala on na zwiększenie bonusu powitalnego, który każdy bukmacher przekazuje swoim nowym klientom po sfinalizowaniu procesu rejestracji.

Dla przykładu – w mającej w swojej ofercie zakłady na mecze MKS-u Kluczbork firmie forBET bonus na start może wynieść nawet 2000 zł (100% pierwszej wpłaty do 1000 zł, 75% drugiej wpłaty do 500 zł oraz 50% trzeciej wpłaty do 500 zł). Wpisując w odpowiednie pole podczas rejestracji kod bonusowy gracz otrzymuje dodatkowo 50 zł na zakład bez ryzyka, 50 zł ekstra bonusu oraz freebet bez depozytu 10 zł (drugi na urodziny to 20 zł). To zupełnie darmowe pieniądze, które następnie można przeznaczyć na wytypowanie wyniku spotkania naszego MKS-u i dzięki temu zwiększyć swoje szanse na wysoką wygraną!

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Graj legalnie i odpowiedzialnie.