PIERWSZA DRUŻYNA

Kamil Nitkiewicz przeszedł operację

Rekonstrukcja więzadeł krzyżowych w kolanie i częściowe wycięcie łąkotki, to zabieg, który w klinice dr. Krzysztofa Ficka przeszedł Kamil Nitkiewicz. – Czułem się strasznie, w nocy nie zmrużyłem oka, gdyż ból był potężny. Na szczęście jestem już w domu i poruszam się o kulach, innej opcji nie ma – powiedział nam po operacji “Nitek”.

Przypomnijmy, że obrońca naszego trzecioligowca kontuzji doznał podczas ostatniego w tym roku meczu o ligowe punkty, ze Stalą Brzeg. Wizyta w renomowanej placówce ortopedycznej miała miejsce w dniach 11-12 grudnia, a zawodnika biało-niebieskich czeka teraz rozpisany na kilka miesięcy okres rehabilitacji i jest mało prawdopodobne, żeby zagrał podczas wiosennej rundy rewanżowej.

Zdrowia Kamil!