PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Aleksander Jelonek wrócił z wypożyczenia

Do końca czerwca br. miał obowiązywać transfer czasowy Aleksandra Jelonka. Latem ubiegłego roku obrońca MKS-u wypożyczony został Skry Częstochowa, ale zgodnie z zapisami umowy, już teraz może wrócić na Sportową 7.

Drugoligowa eskapada naszego 20-latka skończyła się jednym pełnym meczem oraz dwoma „ogonami”, dającymi łącznie 92 minuty gry. Warto dodać, że jeszcze w wieku juniora Jelonek opuścił Kluczbork i na trzy sezony zakotwiczył w Piaście Gliwice (juniorzy starsi, drużyna rezerw), po czym powrócił na nasze łono. Próba w klubie spod Jasnej Góry była jego kolejnym podejściem w okolice rozgrywek szczebla centralnego.

Nasza drużyna zajęcia treningowe wznowi we wtorek, 7 stycznia i popularny „Jelon” jest na liście jego uczestników, a to, czy dołączy do naszej trzecioligowej kadry, zależeć będzie od pełnej symbiozy na linii sztab szkoleniowy – zarząd klubu – piłkarz. Czekamy na efekty tych rozmów.