PIERWSZA DRUŻYNA

Lider tabeli sprawdzi się w Stobrawie

O zimowych przygotowaniach Śląska II Wrocław niewiele możemy napisać. Internetowy oficjalny serwis drużyny zatrzymał się na dacie 15 listopada 2019. Jedyną pewną informacją jest powrót do GKS-u Jastrzębie z wypożyczenia Daniela Szczepana (zagrał przeciwko MKS-owi w ostatnią środę), który w 3 lidze rozegrał 5 spotkań i zdobył dwa gole. W grupie III z drużyną Piotra Jawnego mierzyliśmy się na wyjeździe 20 października, kiedy po golu Sebastiana Bargiela przegraliśmy 0:1.

Do kluczborskiego rewanżu dojdzie dopiero 16 maja, dlatego już w najbliższą sobotę, bez większych obciążeń punktowych, z liderem zmierzymy się po raz drugi. – Wyniki spotkań sparingowych o niczym nie decydują, ale my nie chcemy tych meczów przegrywać. Przekazałem zespołowi, że oczekuję od niego pełnego zaangażowania w każdym meczu kontrolnym – mówi trener Jan Furlepa.

Zima 2020 [sparing 2]: MKS Kluczbork – Śląsk II Wrocław, 18 stycznia (sobota), godz. 12.00, Kampus Stobrawa, boisko ze sztuczną trawą.