PIERWSZA DRUŻYNA

Jan Furlepa po meczu ze Skrą

– W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, to było nasze najlepsze 45 minut w tym roku i powinniśmy prowadzić różnicą dwóch goli. Pierwszą bramkę straciliśmy po tak zwanym “centrostrzale” i muszę się tej sytuacji dokładnie przyjrzeć. Największe pretensje miałem jednak po stracie gola numer dwa, gdyż padł on po naszym ewidentnym błędzie. Mnie nie interesuje czym i jaką siłą dysponuje w danej części meczu przeciwnik i skupiam się wyłącznie na swoim zespole. W drugiej połowie rywal nas zdominował, a my mu w tym ewidentnie pomogliśmy. To także pokłosie tego, że na kluczowych pozycjach zagrali testowani zawodnicy. Nie wymienię nazwisk, ale jak widać dobra postawa na treningach, nie zawsze potrafi przełożyć się na mecz – skomentował sparing ze Skrą Częstochowa trener Jan Furlepa.

Nasza drużyna już w niedzielę rozpocznie tygodniowe zgrupowanie w Stobrawie. Listę wszystkich uczestników obozu oczywiście w odpowiednim momencie podamy.