WOKÓŁ KLUBU

Nie będzie sparingu z Ruchem Zdzieszowice

– Jeśli mam być szczery, a mam na to świadków, to zapowiedziałem, że czeka nas trójmecz z Ruchem Zdzieszowice, jak tylko dowiedziałem się, że jest w ósemce. To są fakty. Ponieważ mieliśmy jeszcze grać sparing, to porozumieliśmy się na prośbę trenera Ganowicza i go odwołaliśmy. Muszę uszanować tę decyzję i poszukuję sparingpartnera na 15 lutego. Jestem ambitnym trenerem więc powiem, że każdy mecz jest do wygrania. Wszystko oczywiście zweryfikuje boisko, ale mnie ten puchar bardzo interesuje – tak wynik losowanie 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim skomentował dla serwisu OZPN trener Jan Furlepa.

Reasumując:

MKS – Ruch, 15 lutego, sparing – ODWOŁANY

Ruch – MKS, 29 lutego, godz. 14.00, ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

MKS – Ruch, 7 marca, godz 17.00, 18. kolejka grupy II 3 ligi