Trzy razy z Ruchem, w “pucharach” też

I jak tu nie mówić o “manii prześladowczej”? Inauguracja piłkarskiej wiosny 2020 będzie tym razem bardzo wyjątkowa. W siedzibie OZPN rozlosowano pary ćwierćfinałowe Totolotek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Los skojarzył nas z Ruchem Zdzieszowice i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale to właśnie “Zdzichy” pójdą na pierwszy ogień inauguracji ligowej.

Jakby tego było mało, 15 lutego oba kluby umówiły się na zawody sparingowe. Oprócz tego meczu, z ekipą Łukasza Ganowicza mierzyć się będziemy jeszcze 29 lutego, w Zdzieszowicach, właśnie w ramach pucharowej 1/4 i tydzień później, już przy Sportowej 7, podczas 18. kolejki III grupy 3 ligi.

Dodajmy tylko, że wygrany pary MKS – Ruch, w pucharowym półfinale zmierzy się ze zwycięzcą spotkania LZS Starowice – Polonia Nysa.

Wyniki losowania 1/4 finału:

1. Chemik Kędzierzyn-Koźle – Stal Brzeg
*2. LZS Starowice – Polonia Nysa
3. Ruch Zdzieszowice – MKS Kluczbork
*4. Agroplon Głuszyna – Orzeł Źlinice

Drabinka 1/2 finału:

Agroplon Głuszyna/Orzeł Źlinice – Chemik Kędzierzyn-Koźle/Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice/MKS Kluczbork – LZS Starowice/Polonia Nysa

*zamiana gospodarzy zgodnie z regulaminem rozgrywek