PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Zmiany w planie sparingowym – zima 2020

Nastąpiła zmiana w zimowym planie gier kontrolnych naszej drużyny. Jak już informowaliśmy, zaplanowany na 15 lutego, na godz 12.00, sparing z Ruchem Zdzieszowice został odwołany. Powodem było starcie drużyn w 1/4 wojewódzkiego Pucharu Polski, już 29 lutego.

W zamian o tej samej porze i godzinie biało-niebiescy po raz drugi tej zimy zmierzą się ze Stalą Brzeg. Nasz trzecioligowiec poszukiwał jeszcze sparingpartnera na środę, 19 lutego. Decyzją sztabu szkoleniowego tego dnia nasza drużyna rozegra grę wewnętrzną.

Wciąż nie znamy godziny rozpoczęcia testowego meczu w Katowicach. 22 lutego MKS planuje zmierzyć się z GKS-em. – Ta zwłoka spowodowana jest tym, że rywal chce już zagrać w naturalnych warunkach i będziemy czekać na rozwój sytuacji pogodowej. Nie ma zagrożenia że ten sparing się nie odbędzie – informuje kierownik drużyny, Piotr Dachowski.

Plan sparingów zimowego okresu przygotowawczego 2020