- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Zima 2020 [sparing 6]: MKS Kluczbork – Stal Brzeg 0:2 (0:0)

– Skupmy się przede wszystkim na sobie – mówił w przerwie starcia ze Stalą, II trener Piotr Grzyb, który nieobecnego z powodów rodzinnych Jana Furlepę, poprowadził w sobotę naszą ekipę. Opolskie sparingowe derby odbywały się bowiem od początku pod dyktando gości i gra toczyła się praktycznie na naszej połowie. Precyzji rywalowi jednak pod bramką brakowało, ale tylko do przerwy.

Po zmianie stron wynik otworzył uderzeniem z 16 metrów Damian Celuch, a zaledwie 8 minut późnej rezultat podwyższył doskonale znany z występów w Kluczborku, Piotr Makowski, który mierzył w swoim stylu, w długi róg. Później obraz meczu się wyrównał i tak też było do końca. MKS mógł zmniejszyć straty za sprawą Bartosza Włodarczyka, ale przegrał on pojedynek sam na sam z golkiperem brzeżan.

Najbliższa gra kontrolna zaplanowana została na środę, 12 lutego, kiedy podejmiemy w Stobrawie RKS Radomsko. Początek o godzinie 18.00.

Zima 2020 [sparing 6]: MKS Kluczbork – Stal Brzeg 0:2 (0:0)

Bramki: Damian Celuch 59, Piotr Makowski 67

MKS: testowany – (46. Szymański) – Paradowski, Gierak, Szukiełowicz (46. Jelonek), Witkowski (46. Orłowicz) – Jurasik (46. Baraniak), testowany, Mazur (46. Nykiel), Włodarczyk (46. Palat) – Szepeta (45. Jaszczak) – Kowalski (46. testowany)
Trener Piotr Grzyb