PIERWSZA DRUŻYNA

Kontrolna środa z RKS-em Radomsko

Drużyna naszego trzecioligowca jest już w drugiej fazie przygotowań do wiosennej rundy rewanżowej. Przed nią gra kolejna kontrolna zaplanowana w środku tygodnia, a na tapecie do sprawdzania formy inny reprezentant 3 ligi, RKS Radomsko. To ten sam klub, z którego kilkanaście dni temu powrócił na Sportową 7 Paweł Baraniak.

Goście w tabeli grupy I zajmują po jesieni 11 miejsce i zgromadzili 24 punkty. Ekipa, którą prowadzi od września Dominik Bednarczyk aktualnie regularnie sparuje i kontraktuje nowych graczy. Ostatnie testy to remis 1:1 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz wygrana 2:1 z ŁKS-em Łagów. Radomszczanie mają już także za sobą zgrupowanie treningowo-szkoleniowe w Staszowie, są więc na bardzo podobnym etapie zimowego szlifowania formy.

Dodajmy jeszcze, że nastąpiła zmiana terminu sparing z Agroplonem Głuszyna. To spotkanie przeniesione zostało z 26 na 19 lutego (środa). Nasza drużyna zimowe sparingi zakończy zatem kilka dni wcześniej, 22 lutego, w Katowicach z GKS-em.

Na mecz RKS-em zapraszamy do kampusu Stobrawa, na godzinę 18.00, w środę, 12 lutego.