PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebiescy schodzą ze sztucznej trawy. Zmiany w planie sparingów

Najbliższy sparing naszej drużyny, który zaplanowano na sobotę 15 lutego, rozegrany zostanie w naturalnych warunkach. Przyspieszony został także początek drugiego tej zimy starca ze Stalą Brzeg i mecz rozpocznie się o godzinie 11.00. Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest trener Jan Furlepa, który od wtorku znów jest z zespołem.

– Zawodnicy czują już w kościach walory sztucznej płyty i kończymy zajęcia w tych warunkach. Od czwartku trenować oraz grać będziemy już wyłącznie na trawie. Do dyspozycji mamy dwa boiska, na KKS-ie i tak zwane „Lotnisko” i wystąpimy na tym, które będzie w lepszym stanie. Wszystko oczywiście zależy od pogody, ale mam nadzieję, że ta nie pokrzyżuje nam planów – mówi szkoleniowiec biało-niebieskich.

Uwzględniając tę perspektywę, także następny mecz kontrolny, zabukowany z Agroplonem Głuszyna na 19 lutego (środa) odbędzie się wcześniej, bo nie o 18.00, a o 15.30. O szczegółach najszybciej poinformujemy na klubowym Facebook-u, to jeśli chodzi o miejsca spotkań. Póki co, większe szanse ma stary i sprawdzony KKS i tam domyślnie zagramy ze Stalą.