PIERWSZA DRUŻYNA

Witaj w klubie! Kamil Witkowski zawodnikiem MKS-u

Do końca czerwca br. barwy MKS-u Kluczbork reprezentował będzie 23-letni Kamil Witkowski. Zawodnik występuje na pozycji skrajnego obrońcy bądź pomocnika. Nowy nabytek naszej kadry jest wychowankiem MKS-u Siemianowice Śląskie. Piłkarskie szlify zbierał przez kilka lat jako junior GKS-u Katowice i znalazł się nawet w szerokiej kadrze pierwszej drużyny „Gieksy”.

Później trafił do Skry Częstochowa i zadebiutował na boiskach 3 ligi. Pod Jasną Górą zagrał cały sezon 2016/2017, podobnie jak w Pniówku Pawłowice Śląskie, z którym walczył w sezonie 2017/2018. Łącznie na trzecioligowych boiskach zaliczył 53 mecze, a ostatnim trzecioligowcem była Soła Oświęcim. Piłkarz na Sportową 7 przybywa ze wspomnianych już Siemianowic, tyle że z Siemianowiczanki.

Witamy na pokładzie i życzymy odbudowy formy oraz samych udanych spotkań!