PRZYPIĘTY

Agroplon Głuszyna na zakończenie kluczborskich sparingów

Jeszcze tylko dwa mecze kontrolne i biało-niebieskich do snu tuliło będzie odliczanie dni do startu piłkarskiej wiosny. Nasz trzecioligowiec po raz ostatni tej zimy sparować będzie na własnym terenie i podejmie w najbliższą środę Agroplon Głuszyna (15.30, KKS), drużynę, w której występują między innymi doskonale nam znani Miłosz Reisch i Maciej Węglarz,

Klub z BS 4 ligi opolskiej rozgrywki wznowi o tej samej porze i tego samego dnia co MKS, kiedy w 1/4 wojewódzkiego Pucharu Polski pojedzie do Źlinic walczyć z Orłem. Rywal jest zatem także na finiszu przygotowań do rundy rewanżowej, a kontrolne starcie w Kluczborku będzie drugim z rzędu sprawdzianem z poziomem 3 ligi.

15 lutego drużyna prowadzona przez Wojciecha Lasotę przegrała testowo z nowym obliczem LZS-u Starowice 1:4. Wcześniej głuszynianie zwyciężyli Małapanew Ozimek 3:1, zremisowali z Sokołem Marcinkowice 2:2, zwyciężyli OKS Olesno 3:1 i przegrali z Lechią Dzierżoniów 0:1. Wypada tylko sobie życzyć, żeby obie ekipy środowy sparing zakończyły bez jakichkolwiek uszczerbków na zdrowiu.