- PRZYPIĘTY

Tytularny Sponsor Meczu. Nowa propozycja dla firm i ludzi biznesu!

Począwszy od rundy wiosennej 2020, MKS Kluczbork wprowadza propozycję biznesową dla firm oraz osób fizycznych, które zdecydują się na współpracę w ramach usługi Tytularny Sponsor Meczu.

Gratyfikacje zawarte w pakiecie za uzyskanie miana Tytularnego Sponsora Meczu, przedstawiają się następująco:

– wykorzystane powierzchni reklamowych EXTRA na stadionie (w trakcie meczu, dwa banery 4 metry x 2 metry, dwa banery 4 metry x 1 metr za bramkami,

– możliwość prezentacji reklamy sponsora umieszczonej na koszulkach zawodników podczas rozgrzewki

– specjalny anons EXTRA u spikera zawodów przed, w przerwie i po zawodach (treść od sponsora)

– prezentacja Tytularnego Sponsora Meczu w przeddzień spotkania, w specjalnym artykule na klubowej stronie oraz w mediach społecznościowych (Facebook)

– informacja o Tytularnym Sponsorze Meczu w treści każdego artykułu związanego z meczem (zapowiedź, relacja, ew. rozmowy i analizy)

– 5 zaproszeń do strefy VIP oraz 10 darmowych biletów dla pracowników firmy sponsora

– statuetka wręczona tuż przed meczem na pamiątkę o treści Tytularny Sponsor Meczu, nazwa firmy, data, mecz, wraz z podziękowaniami!

UWAGA! Należność minimalna zawarta w pakiecie Tytularny Sponsor Meczu wyceniona została na 1000 złotych, jednakże każda oferta podlegać może negocjacji indywidualnej.

Prosimy o przesyłanie propozycji ofert na adres mailowy klubu: biuro@mkskluczbork.pl lub o kontakt telefoniczny z wiceprezesem klubu, Wojciechem Smolnikiem, tel. 605 404 045.

Każda oferta powinna być złożona minimum 7 dni przed planowanym terminem każdego meczu.