Biało-niebiescy gotowi do rundy rewanżowej

Prezentujemy Skarb Kibica – MKS Kluczbork, wiosna 2020 oraz najnowsze oblicze naszego trzecioligowca.

Aktualna kadra i zmiany transferowe.

[Bramkarze:] Bartosz Jeziorowski (02), Krzysztof Stodoła (82), Jakub Szymański (00).
[Obrońcy:] Paweł Gierak (83), Aleksander Jelonek (99), Kamil Nitkiewicz (87), Adam Orłowicz (86), Miłosz Paradowski (02), Jakob Rychlik (02), Łukasz Szukiełowicz (99), Kamil Witkowski (97).
[Pomocnicy:] Grzegorz Gadecki (01), Norbert Jaszczak (00), Kamil Jurasik (95), Patryk Marczyński (98), Michał Mazur (00), Kamil Nykiel (98), Jakub Ryś (99), Marcin Suslik (0), Bartosz Szepeta (82), Jakub Witek (02), Bartosz Włodarczyk (94).
[Napastnicy:] Paweł Baraniak (93), Dustin Janik (01), Adrian Kowalski (99), Patryk Palat (98).
[Przybyli:] Baraniak (RKS Radomsko), Jelonek (Skra Częstochowa), Marczyński (Spójnia Landek), Janik, Paradowski, Rychlik, Suslik, Witek (wszyscy drużyna juniorów), Witkowski (Siemianowiczanka).
[Odeszli:] Arkadii Herasymow (szuka klubu), Marcin Jantos (rezygnacja), Kamil Kaczor (OKS Olesno), Mateusz Kolbusz (rezygnacja), Denis Luptak (TOR Dobrzeń Wielki), Jakub Mendel (rezygnacja).

Sztab szkoleniowy.

Jan Furlepa (trener), Piotr Grzyb (drugi trener), Krzysztof Stodoła (trener bramkarzy), Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Małgorzata Rak (trener przygotowania motorycznego), Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Witold Sobótka (lekarz).

Ostatnie zdjęcie naszej drużyny (w pełnej rozdzielczości) znajduje się w zakładce: Drużyna/ Sezon 2019/2020/Aktualna Kadra

Tam także indywidualne zdjęcia Zawodników i Sztabu Szkoleniowego.

Całemu naszemu zespołowi życzymy przysłowiowego “połamania”, samych dobrych występów i oczywiście jak najmniej urazów! Do boju MKS!