PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Biało-niebiescy zawiesili zajęcia treningowe

Do odwołania, czyli tak naprawdę na czas bliżej nieokreślony, zwoje zajęcia treningowe zawiesili piłkarze i sztab szkoleniowy naszego trzecioligowca. Wszystko oczywiście z powodu sytuacji epidemiologicznej, która zapanowała  w kraju. Podobnie rzecz ma się ze wszystkimi zajęciami pozostałych drużyn MKS-u Kluczbork.

– Klub stosuje się do zaleceń, które mówią o przebywaniu w domach. Zawodnicy pobrali dziś popularne „paski” i będą trenować indywidualnie. O cierpliwość proszę także posiadaczy karnetów, pamiętamy o nich, ale dziś nie jesteśmy w stanie podjąć jakiejkolwiek decyzji w tej sprawie, gdyż wszystko zależy od rozwoju sytuacji oraz od decyzji piłkarskich związków w sprawie dalszego przebiegu rozgrywek – wyjaśnia wiceprezes klubu, Wojciech Smolnik.

Przypomnijmy, że w związku z epidemią koronawirusa, rywalizacja na wszystkich szczeblach piłkarskich w Polsce została wstrzymana.