PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Niech maseczka będzie cegiełką! NIE DAJ SIĘ ZAMKNĄĆ MKS-OWI!

Data założenia w czerwcu 2003 roku Miejskiego Klubu Sportowego w Kluczborku będzie w tym przypadku punktem wyjścia. Były wzloty, były upadki, jak to naturalnie w sporcie bywa. MKS nigdy nie należał do organizacyjno-finansowych tuzów, ale w stosunku do osiąganych rezultatów, był raczej pozytywnym wyjątkiem, a nie regułą, i tak balansował, do dziś…

Kto wie, gdzie teraz bylibyśmy w piłkarskiej tabeli, ponieważ wszystko wskazywało na to, że „denko” ostatnich czasów bessy biało-niebieskich zostało dobrze uklepane i była nadzieja na odbicie, najpierw oczywiście pod względem sportowym. Tylko taki scenariusz mógłby powoli się z niego podnosić i byłyby argumenty względem ewentualnego zainteresowania ze strony potencjalnych sponsorów oraz znacznego podniesienia liczby kibiców na trybunach.

Tymczasem… Przyszła „korona”. Sytuacja pandemii Covid-19 spowodowała, że sytuacja takich właśnie klubów jak nasz, staje się z dnia na dzień coraz bardziej poważna i tak naprawdę trudna do przewidzenia. Nie będziemy owijać w bawełnę. Będąc jednym z klocków domina finansowych struktur miasta, nasze funkcjonowanie stanęło pod największym w historii znakiem zapytania. Powtórzymy to jeszcze raz: FUNKCJONOWANIE KLUBU MKS KLUCZBORK STANĘŁO POD WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA!

Maseczka, którą obowiązkowo należy od pewnego czasu zasłaniać usta i nos jest gotowa. Wykonaliśmy ją jak najlepiej tylko potrafiliśmy i bardzo chcemy, żeby trafiła do WAS nie tylko jako środek zapobiegawczy, ale także jako symbol tych czasów, w których to być może TYLKO WY zadecydujecie o tym, czy przy Sportowej 7 kopana będzie jeszcze piłka.

Cena tego „gadżetu” także jest symboliczna, kosztuje on 20.03 zł i chyba nikomu nie należy tłumaczyć – dlaczego? Teraz CZAS NA WAS! Bądźmy solidarni w tym trudnym okresie i wspierajmy się nawzajem! To w zasadzie tyle, ponieważ na więcej nas nie stać. Informacje w kwestii pozyskania maseczki-cegiełki uzyskać można pod numerem telefonu: 796 184 506 (Sklep Klubowy obok biura MKS-u Kluczbork), czynny w dni powszednie od 10.00 do 14.00. Bardzo na Was liczymy!