PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Firma Chemia Bomar dołączyła do partnerów klubu!

Firma Chemia Bomar spółka z o.o. z Chróściny Opolskiej dołączyła do grona sponsorów MKS-u Kluczbork. Dokumenty podpisano zdalnie, a naszego nowego partnera reprezentował Pan Prezes Edward Marciniak. Umowę o współpracy zawarto do końca 2020 roku.

Chemia Bomar działa na terenie całego kraju od blisko 30 lat, a zajmuje się produkcją różnego rodzaju akcesoriów samochodowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy płyny do chłodnic (Borygo, Petrygo, wodę destylowaną), płyny do spryskiwaczy, płyny hamulcowe, szampony, płyny do mycia felg, płyny do mycia silników i narzędzi. Oprócz tego firma oferuje pojemniki plastikowe UN i IBC oraz prowadzi sprzedaż różnego rodzaju chemikalia.

Więcej szczegółów na temat działalności spółki znajdziemy na stronie: https://plyny.pl/pl. Zapraszamy także na stacje paliw firmy w Skarbimierzu (Osiedle) oraz w Skorogoszczy. Firma Chemia Bomar zajmuje się także transportem towarów na terenie Polski i Europy, w tym materiałów niebezpiecznych klasy ADR 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8, 9.

Dziękujemy za zaufanie w tych trudnych czasach i życzymy zadowolenia ze współpracy z MKS-em Kluczbork!