PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Bartosz Szepeta odchodzi z MKS-u

To było trzecie podejście do MKS-u Kluczbork i jak się okazało najdłuższe. Bartoszowi Szepecie 30 czerwca skończy się umowa z klubem, która nie będzie przedłużona. 37-letni już, bardzo doświadczony zawodnik, na Sportową 7 powrócił wiosną sezonu 2018/2019, a wcześniej nasze barwy reprezentował podczas rund wiosennych edycji 2002/2003 oraz 2007/2008.

Wychowanek Metalu Kluczbork przez ostatnie półtora roku na boiskach 3 ligi wystąpił łącznie w 33 spotkaniach i zdobył 3 gole. Popularny „Szepi” był także bardzo aktywny podczas działań marketingowych i charytatywnych klubu, szczególnie w okresie pandemii Covid-19. Były już gracz biało-niebieskich z pewnością nie powiesi butów na kołach i zażywszy na jego godny naśladowania sportowy tryb życia, życzymymu zdrowia i mówimy do zobaczenia na boiskach!