- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Najpierw kontrola masy ciała, a po ważeniu przemarsz na pobliskie „Lotnisko” i pierwszy tego lata trening. Tak biało-niebiescy zainaugurowali przygotowania do nowego sezonu w grupie III 3 ligi. Na poniedziałkowych zajęciach zameldowało się 19 zawodników, z czego dwóch to testowani bramkarze oraz w takiej samej liczbie zawodnicy z pola.

Oprócz nich na liście obecności znaleźli się: Paweł Baraniak, Paweł Gierak, Norbert Jaszczak, Aleksander Jelonek, Kamil Jurasik, Bartosz Jeziorowski, Patryk Marczyński, Michał Mazur, Kamil Nitkiewicz, Kamil Nykiel, Adam Orłowicz, Miłosz Paradowski, Denis Smolarek, Kamil Witkowski i Bartosz Włodarczyk.

Nasza ekipa na boisko powróci już w najbliższą środę, ponieważ następnego dnia cała kadra przejdzie badania wydolnościowe. Do pourlopowego sprawdzianu formy dojdzie już w najbliższą sobotę, kiedy o 10.00 rano podejmiemy na KKS-ie Ruch Zdzieszowice. To premierowy z sześciu zaplanowanych na lipiec meczów sparingowych naszych seniorów, a ich zaktualizowany harmonogram niebawem podamy.