- PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebiescy rozpoczęli obóz dochodzeniowy

W dniach 6-10 lipca kadra naszego trzecioligowca trenować będzie w ramach obozu dochodzeniowego. Zajęcia w Kampusie Stobrawa zaczynać się będą o godzinie 10.00 i obejmować będą dwa bloki szkoleniowe. Przed południem biało-niebiescy pracować będą w terenie i w hali, z kolei po południu na trawie i wypatrywać ich można na KKS-ie lub na „Lotnisku”. Punktualnie o godzinie 12.00 nasi chłopcy skonsumują danie obiadowe, które serwowane im będzie pod klubową wiatę.

Lista uczestników piłkarskiej „półkolonii” zamknęła się na 19 nazwiskach i są to: Paweł Baraniak, Norbert Jaszczak, Aleksander Jelonek, Bartosz Jeziorowski (bramkarz), Kamil Jurasik, Filip Latusek, Karol Latusek, Patryk Marczyński, Michał Mazur, Kamil Nykiel, Adam Orłowicz, Miłosz Paradowski, Robert Pożniak (bramkarz) Denis Smolarek, Nataniel Szota, Dawid Witek (bramkarz), Szymon Witek, Kamil Witkowski i Bartosz Włodarczyk.

Paweł Gierak, Dustin Janik i Kamil Nitkiewicz w obozie udziału nie wezmą z powodów zawodowych i wypoczynkowych.

Życzymy owocnej pracy!