PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Rusza sprzedaż karnetów. Oglądanie meczów na nowych zasadach

Od piątku, 17 lipca 2020, rusza sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021. Ceny oraz zasady dystrybucji wejściówek znajdują się w zaktualizowanej zakładce BILETY/INFORMACJE.

Jak wszyscy dobrze wiemy funkcjonujemy w stanie epidemii i klub musi dostosować organizację zawodów piłkarskich do obecnie obowiązujących przepisów prawa. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 czerwca 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020, poz. 1031), udostępnionych zostanie jedynie 25% procent ogólnej liczby miejsc na stadionie, a to oznacza że kibice będą siedzieli na co czwartym krzesełku.

Ponadto:
Przy wejściu na stadion obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk;
Kibice na stadionie zobowiązani będą do zakrywania nosa i ust, do momentu zajęcia miejsca na trybunie;
Kibice są zobowiązani do zachowania dystansu dwóch metrów pomiędzy sobą.

Oznacza to, że na stadionie w dniu meczu przebywać będzie mogło maksymalnie 1000 kibiców.
Sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie w internecie.

Uwaga! Od piątku 17 lipca do piątku 24 lipca sprzedaż karnetów odbywa się wyłącznie dla osób które posiadały karnet BINGO lub karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 – cena karnetu dla tych osób wynosi 10 złotych.

Od 27 lipca do 6 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów dla pozostałych chętnych. Obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. O ewentualnych zmianach w przepisach informować będziemy na bieżąco.

Zarząd klubu serdecznie zachęca do zakupu karnetów w sekretariacie klubu oraz zaprasza na wszystkie mecze naszej drużyny w 3lidze!