PRZYPIĘTY

Organizacyjnie przed meczem z Górnikiem II Zabrze

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy w nowym sezonie mecz ligowy, w którym przy Sportowej 7 gościć będziemy rezerwy Górnika Zabrze. Jak już informowaliśmy, zakup biletu w dniu meczu nie będzie możliwy, a wszystkie stanowiska kasowe będą ZAMKNIĘTE. Wszystko z uwagi na obostrzenia wprowadzone wobec epidemii Covid-19.

Informujmy, że sprzedaż wejściówek na powyższy mecz oraz na wszystkie mecze następne (do odwołania) odbywać się będzie w internecie na stronie: http://bilet.pax.pl. Link do meczu z Górnikiem: http://bilet.pax.pl/kat/0/1/?biletpax=g3bbn8k3033he9rvcmq5joia04 (w prawym górnym rogu strony znajduje się specjalny baner zakupowy). System przestaje sprzedawać bilety 3 godziny przed rozpoczęciem meczu.

W sekretariacie klubu można WYŁĄCZNIE nabyć karnety na rundę jesienną sezonu 2020/2021, a wszelkie informacje o cenach oraz sposobie ich pozyskania odnajdziemy w zakładce: http://mkskluczbork.pl/bilety/ i do tej formy zakupu biletów szczególnie zachęcamy!

UWAGA! Na trybunach należy zajmować miejsca specjalnie oznaczone oraz stosować się do wszelkich poleceń służb porządkowych.

Przedstawicieli mediów informujemy, że zasady przyznawania akredytacji na mecze w Kluczborku nie uległy zmianie i znajdują się w tym oto miejscu: http://mkskluczbork.pl/akredytacje/.

Serdecznie zapraszamy na nasz stadion i życzymy wielu emocji!