PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Kadra MKS-u Kluczbork na rundę jesienną sezonu 2020/2021

Prezentujemy najaktualniejsze z możliwych grupowe zdjęcie kadry pierwszego zespołu MKS-u Kluczbork, uczestnika rozgrywek grupy III 3 ligi. Zdjęcie wykonano na Stadionie Miejskim w Kluczborku, 5 sierpnia 2020 roku. W nowe stroje naszych zawodników oraz sztab szkoleniowy ubrała firma KEEZA, producent odzieży sportowej na zamówienie.

Górny rząd od lewej: Denis Smolarek, Miłosz Paradowski, Kamil Nykiel, Paweł Gierak, Aleksander Jelonek, Kamil Witkowski, Michał Mazur, Norbert Jaszczak, Kamil Jurasik, Adam Orłowicz

Środkowy rząd od lewej: Witold Sobótka (lekarz), Karol Latusek, Nataniel Szota, Filip Latusek, Bartosz Jeziorowski, Maciej Turek, Dawid Witek, Szymon Przystalski, Patryk Marczyński, Dustin Janik, Piotr Dachowski (kierownik drużyny)

Dolny rząd od lewej: Paweł Baraniak, Szymon Witek, Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Jan Furlepa (trener), Waldemar Sosin (prezes), Małgorzata Rak (trener przygotowania motorycznego), Krzysztof Stodoła (trener bramkarzy), Bartosz Włodarczyk, Kamil Nitkiewicz

Zdjęcie kadry w pełnej rozdzielczości dostępne jest w zakładce: DRUŻYNA/SEZON 2020/2021/AKTUALNA KADRA.

Zdjęcia indywidualne zawodników umieściliśmy w zakładce DRUŻYNA/SEZON 2020/2021/ZAWODNICY.

Sztab szkoleniowy znajduje się tutaj: DRUŻYNA/SEZON 2020/2021/SZTAB SZKOLENIOWY.