PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Komunikat zarządu klubu przed meczem z Ruchem Chorzów

W związku ze zbliżającym się meczem na szczycie III grupy 3 ligi pomiędzy MKS-em Kluczbork a Ruchem Chorzów, zarząd Miejskiego Klubu Sportowego w Kluczborku informuje, że sprzedaż internetowa biletów w biurze klubu trwać będzie do jutra (piątek 14.08.) do godziny 16.00, natomiast sprzedaż internetowa zewnętrzna uruchomiona zostanie jutro o godzinie 12.00 i potrwa do wyczerpania puli biletów przeznaczonych do sprzedaży, zgodnie z przepisami prawa powszechnego i związkowego.

W dniu meczu.

Wyłączony z użytkowania będzie parking przy klasztorze księży Sercanów.
Ze względów epidemicznych apelujemy, aby kibice miejscowi nabywali bilety na sektory B, C, D i E, natomiast kibice przyjezdni na sektor A, G i R.
Ponadto prosimy wszystkich uczestników zbliżającego się spotkania do bezwzględnego przestrzegania reżimu sanitarnego, polegającego głównie na:
– zakrywaniu ust i nosa, do czasu zajęcia miejsca oraz podczas poruszania się na terenie obiektu,
– zajmowania co drugiego miejsca na widowni (zgodnie z oznaczeniem na bilecie wstępu) lub zachowania 1,5 metrowej odległości od innego widza w przestrzeni poza trybunami,
– bezwzględnej dezynfekcji rąk podczas wchodzenia na obiekt i przed jego opuszczeniem.

Serdeczniee zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie i życzymy wielu sportowych mocji!