Tylko remis i aż remis: Foto-Higiena Błyskawica Gać – MKS Kluczbork 0:0

– Nienawidzę remisować, ale jak to mówią – jak nie umiesz meczu wygrać, to go choć zremisuj. Rywal był dziś bardzo zdeterminowany, potraktował nasze spotkanie jako te na przełamanie, ponieważ u siebie nie zdobył jeszcze punktu i wydać było, że przez cały mecz dążył do wygranej. Mieliśmy znakomitą okazję, którą powinien wykorzystać Dominik Lewandowski i kto wie jak to wyglądałoby wtedy dalej. Podobnie było końcówce, kiedy Kamil Witkowski nie wykorzystał swojej sytuacji sam na sam. Świetnie zagrał w bramce Dawid Witek, na którym faul uważam klasyfikował się na czerwoną kartkę – powiedział po meczu z Foto-Higieną Błyskawica Gać trener MKS-u Jan Furlepa.

Z przebiegu całych zawodów, na klubowej stronie na Facebook-u przeprowadziliśmy relację tekstową na żywo, a odnośnik do niej znajduje się poniżej. Pełny raport meczowy pojawi się nieco później.

⚽???? Mieszanka doświadczenia z młodością oraz polot skrzydeł i ciekawa ława, w takim składzie zamierzamy wygrać dziś z…

Opublikowany przez MKS Kluczbork Sobota, 29 sierpnia 2020

Foto-Higiena Błyskawica Gać – MKS Kluczbork 0:0

Żółte kartki: Korytek, Wdowiak, Tarnow, Orzechowski – Gierak, Mazur, Witkowski