WOKÓŁ KLUBU

Zaległości i puchary, czyli echa piłkarskiej środy

W ostatnią środę biało-niebiescy wznowili zajęcia treningowe. – Taka była umowa pomiędzy mną a drużyną, że po wygranej dostaną dwa dni wolnego (trening indywidualny na tzw. paskach) – mówił po okazałej wygranej z Piastem Żmigród trener Jan Furlepa. Kiedy nasi chłopcy wylewali szkoleniowy pot, w tle odbywały się dwa bardzo istotne dla nas mecze.

Jeśli chodzi o zmagania ligowe, LKS Goczałkowice i Ślęza Wrocław odrobiły zaległość z 3. kolejki. Wyprawa wrocławian do klubu Łukasza Piszczka skończyła się dla nich pierwszymi w tym sezonie stratami. Wrocławianie przegrali 1:2, a gole w tym spotkaniu strzelali Piotr Ćwielong 18 (k), Bartosz Marchewka 50 – Robert Pisarczuk 45 (k).

Druga informacja pochodzi z opolskich boisk. Także w środę MKS poznał swojego rywala w 1/16 wojewódzkiego Pucharu Polski. Sensacji nie było i jak można było się tego spodziewać, 11 listopada nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Brzeg, która w 1/32 wypunktowała LKS Ujazd 7:0.