WOKÓŁ KLUBU

Electro Trening i Kino Bajka, dziękujemy za wsparcie meczu MKS-u!

Życzymy sobie, żeby to była „nowa świecka tradycja” w relacjach klubu z podmiotami, które wyrażą chęć współorganizacji meczów piłkarskich na Stadionie Miejskim w Kluczborku i zanim przyłożymy się do następnego spotkania, zamierzamy w tym miejscu zamieszczać takie oto treści. Oczywiście, jeżeli odgórne decyzje nie przeszkodzą nam w ich pełnej organizacji, czyli z udziałem kibiców.

Zarząd klubu MKS Kluczbork składa serdeczne podziękowania dla trenera personalnego, Michała Surmińskiego, który reprezentuje firmę Electro Trening, za ufundowanie nagrody dla kibiców, która wręczona została podczas meczu MKS Kluczbork – Piast Żmigród. Kolejne podziękowanie kierujemy do Kino Bajka w Kluczborku, za  przygotowanie swojego prezentu dla fanów biało-niebieskich w trakcie powyższych zawodów.

Do obu instytucji oczywiście serdecznie zapraszamy!

https://m.facebook.com/pages/category/Sports—Recreation/Elektro-Trening-821560931376535/?locale2=pl_PL