PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Strzelamy sobie w kolano – trener Jan Furlepa po meczu z Rekordem

– Zdzierżę każdą porażkę, nawet tak wysoką, ale nie w takim stylu. Nie powiem, że na nią nie zasłużyliśmy, ale tak się w piłkę po prostu nie gra – mówił po meczu z Rekordem Bielsko-Biała trener Jan Furlepa. Nasz szkoleniowiec poszedł nieco dalej. – Takiej nonszalancji na boiskach trzeciej ligi dawno nie widziałem. Mieliśmy cztery doskonałe sytuacje do zdobycia gola i nie wykorzystaliśmy żadnej, zaś to w jaki sposób traciliśmy bramki, po prostu nie przystoi na tym poziomie rozgrywkowym. Takimi występami sami strzelamy sobie w kolano. Porażkę biorę na klatę, gdyż to ja odpowiadam za wyniku zespołu. Jestem przygotowany na spotkanie z zarządem i mam nadzieję, że dojdzie do  niego jak najszybciej, podobnie jak do tego z drużyną. Musi się coś wydarzyć, ponieważ nie możemy przejść nad tym do porządku dziennego i szkoda naszego dotychczasowego dorobku.