PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Zmiana godzin domowych meczów w 3 lidze

Zmianie uległy godziny rozgrywania domowych meczów naszego trzecioligowca. Biało-niebiescy przy Sportowej 7 w tym roku wystąpią jeszcze trzy razy i zmierzą się po kolei ze: Stalą Brzeg (31.10), Gwarkiem Tarnowskie Góry (14.11) i Pniówkiem Pawłowice Śląskie (28.11). Wszystkie powyższe spotkania rozegrane zostaną o godzinie 13.00.

Przypomnijmy, że od 17 października do odwołania imprezy sportowe na terenie kraju, w związku z epidemią Covid-19, odbywają się bez udziału publiczności i wszystko wskazuje na to, że kibice w tym roku na obiekty już nie powrócą. Informujemy także, że decyzja zarządu klubu w sprawie niewykorzystanych karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021, zostanie podjęta w ostatnim tygodniu października.

Najbliższy mecz w 3 lidze MKS Kluczbork rozegra już w najbliższą sobotę, kiedy o godzinie 14.30 zmierzy się na wyjeździe z ROW-em 1964 Rybnik. Naszą drużynę czeka jeszcze jeden mecz na obcym terenie, 21 listopada z rezerwami Miedzi Legnica, także o 13.00. Rozgrywki ligowe urozmaici starcie ze Stalą. Odbędzie się ono w Święto Niepodległości, 11 listopada, o godzinie 13.00, na Stadionie Miejskim w Brzegu. To w ramach 1/16 rozgrywek wojewódzkiego Pucharu Polski.