PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Nie będzie derbów ze Stalą Brzeg

– Wszystkich zawodników rozesłaliśmy do domów i wystąpiliśmy do Opolskiego Związku Piłki Nożnej o wyrażenie zgody na odwołanie sobotniego meczu ze Stalą Brzeg i przełożenie go na inny termin – poinformował nas w środowe popołudnie wiceprezes MKS-u Wojciech Smolnik. Decyzja OZPN-u, który pilotuje w tym sezonie rozgrywki grupy III 3 ligi wydaje się oczywista.

Wszystko z powodu wykrycia u dwóch zawodników drużyny naszego trzecioligowca koronawirusa SARS-CoV-2. – Udało nam się przebadać testami antygenowymi trzech naszych piłkarzy. Wyniki tego testu nie budzą żadnych wątpliwości i nie zamierzamy narażać kogokolwiek na zakażenie – precyzuje pan Wojciech.   

Dodajmy tylko, że zakażeni zawodnicy czują się dobrze i nie wykazują objawów Covid-19.