PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Biało-niebiescy znów trenują

W ostatnią środę zawodnicy naszego trzecioligowca wznowili zajęcia treningowe. – Zrobiliśmy ponowne badania i w tej chwili od drużyny odizolowany jest tylko jeden piłkarz. W porozumieniu ze sztabem szkoleniowym zdecydowaliśmy się na powrót drużyny do zajęć – mówi wiceprezes MKS-u, Wojciech Smolnik.

Przypomnijmy, że na „kwarantannie” biało-niebiescy przebywali od 29 października. – To nie znaczy, że zespół nic w tym czasie nie robił. Każdy zawodnik miał obowiązek pracować indywidualnie i otrzymał sport-tester. W tym tygodniu trenować będziemy do piątku. Naszym celem jest przygotowanie się do pucharowego spotkania ze Stalą Brzeg – informuje trener Jan Furlepa.

Mecz w ramach 1/16 finału wojewódzkiego Pucharu Polski rozegramy zostanie 11 listopada (środa) w Brzegu, zaś w najbliższej kolejce grupy III 3 ligi, MKS czeka przymusowa – regulaminowa pauza.