PRZYPIĘTY

Najważniejsze są trzy punkty. Trener Jan Furlepa po meczu z Gwarkiem

– Uważam, że byliśmy dziś zdecydowanie lepsi, szczególnie w pierwszej połowie. Najważniejsze były dla nas trzy punkty i cel osiągnęliśmy. W drugiej połowie może graliśmy mniej skoncentrowani, ale zwycięzców się nie sądzi. Bardzo się cieszę, ponieważ tuż przed meczem musiałem dokonać kilku zmian w składzie, w przerwie zresztą też, gdyż ból w przywodzicielu zgłosił Paweł Gierak, z kolei Dawid Witek doznał kontuzji. Swoją szansę dostał dziś Bartek Jeziorowski i muszę powiedzieć, że interweniował pewnie. Co nam dało to zwycięstwo, to będziemy mądrzejsi w zimowej przerwie, ale póki co gramy dalej, będziemy walczyć i nie składamy broni  – opiniował mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry trener MKS-u, Jan Furlepa.

Informujemy przy okazji, że w związku z sytuacją związaną z epidemią Covid-19, klub do końca rundy zrezygnował z prowadzenia konferencji prasowych.