PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Szalony koniec rundy biało-niebieskich

Jeśli nie przeszkodzi pandemia, drużynę naszego trzecioligowca na koniec rundy jesiennej czeka prawdziwy piłkarski maraton. Przypomnijmy, że biało-niebiescy do rozegrania mają jeszcze dwa regularne mecze ligowe, jedną zaległość o punkty oraz jeden lub dwa występy w wojewódzkim Pucharze Polski. Ale po kolei.

Już w najbliższą sobotę, zgodnie z terminarzem, MKS pojedzie do Legnicy i w ramach 18. kolejki zmierzy się z rezerwami Miedzi. Cztery dni później w ramach kolejki 15. podejmiemy przy Sportowej 7 Stal Brzeg. Z tego też powodu domowe starcie z Pniówkiem Pawłowice Śląskie, które zakończy piłkarską jesień w 3 lidze, przełożono na niedzielę.

Nasi chłopcy na plac gry powrócą jednak bardzo szybko, ponieważ znów w środę zagrają z tą samą Stalą zawody 1/16  wspomnianego pucharu szczebla OZPN. Jeśli awansują to już trzy dni później przed nimi kolejna pucharowa runda z rywalem z opolskiej klasy okręgowej. Wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności.

Oto rozkład jazdy MKS-u Kluczbork do końca pierwszej rundy sezonu 2020/2021.

Miedź II Legnica MKS Kluczbork 21 listopada, 13:00
w kompleksie boisk przy ul. Sportowców
MKS Kluczbork Stal Brzeg 25 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Kluczbork Pniówek Pawłowice 29 listopada, 13:00
Stal Brzeg MKS Kluczbork 2 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Źlinice Stal Brzeg/MKS Kluczbork 5 grudnia, 13:00