PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Za wysokie progi. MKS Kluczbork – Pniówek Pawłowice Śląskie 0:3 (0:1)

– Przeciwnik był dziś zdecydowanie lepszy i to pod każdym względem. Wolicjonalnie i piłkarsko nas przerastał, na co uczulałem moich zawodników. Porażkę przyjmuje na swoje barki. Źle zestawiłem drużynę a zmiany z drugiej polowy mi po prostu nie wyszły. Zabrakło nam charakteru i zaangażowania, a z taką postawą na mecz pucharowy do Brzegu pojedziemy na wycieczkę i musimy coś z tym zrobić – mówił po przegranym spotkaniu z Pniówkiem Pawłowice Śląskie trener MKS-u, Jan Furlepa.

MKS Kluczbork – Pniówek Pawłowice Śląskie 0:3 (0:1)

Bramki: Wojciech Caniboł 8, Dawid Hanzel  69, Mateusz Szatkowski 75

Żółte kartki: F. Latusek, Paradowski, Witek, Witkowski – Płowucha

MKS: Witek – Orłowicz, Przystalski, Gierak (46. Nykiel), Paradowski – Włodarczyk (61. Smolarek), Mazur (46. Rychlik), Jaszczak (46. K. Latusek), Lewandowski, Witkowski (78. Szota) – F. Latusek

Trener Jan Furlepa

Pniówek: Gocyk (k) – Mazurkiewicz (87. Semeniuk), Pańkowski, Płowucha, Glenc, Adamek (64. Morcinek), Musioł, Trąd (75. Lewandowski), Łukasik (75. Wiciński), Hanzel, Caniboł (64. Szat5kowski)

Trener Grzegorz Łukasik

Sędzia Waldemar Socha z Jeleniej Góry.

Mecz bez udziału publiczności.

Relację z niedzielnego meczu, który oficjalnie zakończył rywalizację w rundzie jesiennej w grupie III 3 ligi przeprowadziliśmy na klubowej stronie na Facebook-u.

MKS już w najbliższą środę zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Brzeg. Stawką będzie awans do 1/8 wojewódzkiego Pucharu Polski, którego runda rozegrana zostanie 5 grudnia.