Start w pierwszym tygodniu marca, trzy kolejki w środy i zakończenie rozgrywek w drugiej połowie czerwca. To telegraficzny skrót ramowego harmonogramu gier w rundzie wiosennej III grupy 3 ligi. Prezentujemy domyślny rozkład jazdy rewanżowej części sezonu 2020/2021. Godziny meczów mogą ulec zmianie.
Pauza: Polonia Bytom. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
Polonia Nysa |
6 marca, 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
ROW 1964 Rybnik |
6 marca, 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Stal Brzeg |
6 marca, 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
6 marca, 15:00 |
Ślęza Wrocław |
– |
Miedź II Legnica |
6 marca, 15:00 |
Piast Żmigród |
– |
Pniówek Pawłowice |
6 marca, 15:00 |
MKS Kluczbork |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
6 marca, 15:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Górnik II Zabrze |
6 marca, 15:00 |
Ruch Chorzów |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
6 marca, 15:00 |
Kolejka 21 – 13-14 marca |
Pauza: Lechia Zielona Góra. |
|
Ruch Chorzów |
– |
Foto-Higiena Gać |
13 marca, 15:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
13 marca, 15:00 |
Górnik II Zabrze |
– |
MKS Kluczbork |
13 marca, 15:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Piast Żmigród |
13 marca, 15:00 |
Pniówek Pawłowice |
– |
Ślęza Wrocław |
13 marca, 15:00 |
Miedź II Legnica |
– |
Zagłębie II Lubin |
13 marca, 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
Polonia Bytom |
13 marca, 15:00 |
Stal Brzeg |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
13 marca, 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
Polonia Nysa |
13 marca, 15:00 |
Kolejka 22 – 20-21 marca |
Pauza: Rekord Bielsko-Biała. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
ROW 1964 Rybnik |
20 marca, 15:00 |
Polonia Nysa |
– |
Stal Brzeg |
20 marca, 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
20 marca, 15:00 |
Polonia Bytom |
– |
Miedź II Legnica |
20 marca, 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Pniówek Pawłowice |
20 marca, 15:00 |
Ślęza Wrocław |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
20 marca, 15:00 |
Piast Żmigród |
– |
Górnik II Zabrze |
20 marca, 15:00 |
MKS Kluczbork |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
20 marca, 15:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Ruch Chorzów |
20 marca, 15:00 |
Kolejka 23 – 27-28 marca |
Pauza: Polonia Nysa. |
|
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Foto-Higiena Gać |
27 marca, 15:30 |
Ruch Chorzów |
– |
MKS Kluczbork |
27 marca, 15:30 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Piast Żmigród |
27 marca, 15:30 |
Górnik II Zabrze |
– |
Ślęza Wrocław |
27 marca, 15:30 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Zagłębie II Lubin |
27 marca, 15:30 |
Pniówek Pawłowice |
– |
Polonia Bytom |
27 marca, 15:30 |
Miedź II Legnica |
– |
Lechia Zielona Góra |
27 marca, 15:30 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
27 marca, 15:30 |
Stal Brzeg |
– |
ROW 1964 Rybnik |
27 marca, 15:30 |
Kolejka 24 – 3 kwietnia |
Pauza: ROW 1964 Rybnik. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
Stal Brzeg |
3 kwietnia, 13:00 |
Polonia Nysa |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
3 kwietnia, 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
Miedź II Legnica |
3 kwietnia, 13:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Pniówek Pawłowice |
3 kwietnia, 13:00 |
Polonia Bytom |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
3 kwietnia, 13:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Górnik II Zabrze |
3 kwietnia, 13:00 |
Ślęza Wrocław |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
3 kwietnia, 13:00 |
Piast Żmigród |
– |
Ruch Chorzów |
3 kwietnia, 13:00 |
MKS Kluczbork |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
3 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 25 – 10-11 kwietnia |
Pauza: Stal Brzeg. |
|
MKS Kluczbork |
– |
Foto-Higiena Gać |
10 kwietnia, 16:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Piast Żmigród |
10 kwietnia, 16:00 |
Ruch Chorzów |
– |
Ślęza Wrocław |
10 kwietnia, 16:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Zagłębie II Lubin |
10 kwietnia, 16:00 |
Górnik II Zabrze |
– |
Polonia Bytom |
10 kwietnia, 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Lechia Zielona Góra |
10 kwietnia, 16:00 |
Pniówek Pawłowice |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
10 kwietnia, 16:00 |
Miedź II Legnica |
– |
Polonia Nysa |
10 kwietnia, 16:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
ROW 1964 Rybnik |
10 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 26 – 17-18 kwietnia |
Pauza: Foto-Higiena Gać. |
|
Stal Brzeg |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
17 kwietnia, 16:30 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
Miedź II Legnica |
17 kwietnia, 16:30 |
Polonia Nysa |
– |
Pniówek Pawłowice |
17 kwietnia, 16:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
17 kwietnia, 16:30 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Górnik II Zabrze |
17 kwietnia, 16:30 |
Polonia Bytom |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
17 kwietnia, 16:30 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Ruch Chorzów |
17 kwietnia, 16:30 |
Ślęza Wrocław |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
17 kwietnia, 16:30 |
Piast Żmigród |
– |
MKS Kluczbork |
17 kwietnia, 16:30 |
Kolejka 27 – 24-25 kwietnia |
Pauza: Gwarek Tarnowskie Góry. |
|
Piast Żmigród |
– |
Foto-Higiena Gać |
24 kwietnia, 17:00 |
MKS Kluczbork |
– |
Ślęza Wrocław |
24 kwietnia, 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Zagłębie II Lubin |
24 kwietnia, 17:00 |
Ruch Chorzów |
– |
Polonia Bytom |
24 kwietnia, 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Lechia Zielona Góra |
24 kwietnia, 17:00 |
Górnik II Zabrze |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
24 kwietnia, 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Polonia Nysa |
24 kwietnia, 17:00 |
Pniówek Pawłowice |
– |
ROW 1964 Rybnik |
24 kwietnia, 17:00 |
Miedź II Legnica |
– |
Stal Brzeg |
24 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 28 – 1-2 maja |
Pauza: Miedź II Legnica. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 maja, 17:00 |
Stal Brzeg |
– |
Pniówek Pawłowice |
1 maja, 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 maja, 17:00 |
Polonia Nysa |
– |
Górnik II Zabrze |
1 maja, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
1 maja, 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Ruch Chorzów |
1 maja, 17:00 |
Polonia Bytom |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 maja, 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
MKS Kluczbork |
1 maja, 17:00 |
Ślęza Wrocław |
– |
Piast Żmigród |
1 maja, 17:00 |
Kolejka 29 – 5 maja |
Pauza: Pniówek Pawłowice. |
|
Ślęza Wrocław |
– |
Foto-Higiena Gać |
5 maja, 18:00 |
Piast Żmigród |
– |
Zagłębie II Lubin |
5 maja, 18:00 |
MKS Kluczbork |
– |
Polonia Bytom |
5 maja, 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Lechia Zielona Góra |
5 maja, 18:00 |
Ruch Chorzów |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
5 maja, 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Polonia Nysa |
5 maja, 18:00 |
Górnik II Zabrze |
– |
ROW 1964 Rybnik |
5 maja, 18:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Stal Brzeg |
5 maja, 18:00 |
Miedź II Legnica |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
5 maja, 18:00 |
Kolejka 30 – 8-9 maja |
Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
Miedź II Legnica |
8 maja, 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
Pniówek Pawłowice |
8 maja, 17:00 |
Stal Brzeg |
– |
Górnik II Zabrze |
8 maja, 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
8 maja, 17:00 |
Polonia Nysa |
– |
Ruch Chorzów |
8 maja, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
8 maja, 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
MKS Kluczbork |
8 maja, 17:00 |
Polonia Bytom |
– |
Piast Żmigród |
8 maja, 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Ślęza Wrocław |
8 maja, 17:00 |
Kolejka 31 – 15-16 maja |
Pauza: Górnik II Zabrze. |
|
Zagłębie II Lubin |
– |
Foto-Higiena Gać |
15 maja, 17:00 |
Ślęza Wrocław |
– |
Polonia Bytom |
15 maja, 17:00 |
Piast Żmigród |
– |
Lechia Zielona Góra |
15 maja, 17:00 |
MKS Kluczbork |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
15 maja, 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Polonia Nysa |
15 maja, 17:00 |
Ruch Chorzów |
– |
ROW 1964 Rybnik |
15 maja, 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Stal Brzeg |
15 maja, 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
15 maja, 17:00 |
Pniówek Pawłowice |
– |
Miedź II Legnica |
15 maja, 17:00 |
Kolejka 32 – 22-23 maja |
Pauza: Polonia-Stal Świdnica. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
Pniówek Pawłowice |
22 maja, 17:00 |
Miedź II Legnica |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
22 maja, 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
Górnik II Zabrze |
22 maja, 17:00 |
Stal Brzeg |
– |
Ruch Chorzów |
22 maja, 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
22 maja, 17:00 |
Polonia Nysa |
– |
MKS Kluczbork |
22 maja, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
Piast Żmigród |
22 maja, 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Ślęza Wrocław |
22 maja, 17:00 |
Polonia Bytom |
– |
Zagłębie II Lubin |
22 maja, 17:00 |
Kolejka 33 – 26 maja |
Pauza: Ruch Chorzów. |
|
Polonia Bytom |
– |
Foto-Higiena Gać |
26 maja, 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Lechia Zielona Góra |
26 maja, 18:00 |
Ślęza Wrocław |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
26 maja, 18:00 |
Piast Żmigród |
– |
Polonia Nysa |
26 maja, 18:00 |
MKS Kluczbork |
– |
ROW 1964 Rybnik |
26 maja, 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Stal Brzeg |
26 maja, 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
26 maja, 18:00 |
Górnik II Zabrze |
– |
Miedź II Legnica |
26 maja, 18:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Pniówek Pawłowice |
26 maja, 18:00 |
Kolejka 34 – 29-30 maja |
Pauza: Warta Gorzów Wielkopolski. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
29 maja, 17:00 |
Pniówek Pawłowice |
– |
Górnik II Zabrze |
29 maja, 17:00 |
Miedź II Legnica |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
29 maja, 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
Ruch Chorzów |
29 maja, 17:00 |
Stal Brzeg |
– |
MKS Kluczbork |
29 maja, 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
Piast Żmigród |
29 maja, 17:00 |
Polonia Nysa |
– |
Ślęza Wrocław |
29 maja, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
Zagłębie II Lubin |
29 maja, 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Polonia Bytom |
29 maja, 17:00 |
Kolejka 35 – 2 czerwca |
Pauza: MKS Kluczbork. |
|
Lechia Zielona Góra |
– |
Foto-Higiena Gać |
2 czerwca, 18:00 |
Polonia Bytom |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
2 czerwca, 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Polonia Nysa |
2 czerwca, 18:00 |
Ślęza Wrocław |
– |
ROW 1964 Rybnik |
2 czerwca, 18:00 |
Piast Żmigród |
– |
Stal Brzeg |
2 czerwca, 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 czerwca, 18:00 |
Ruch Chorzów |
– |
Miedź II Legnica |
2 czerwca, 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Pniówek Pawłowice |
2 czerwca, 18:00 |
Górnik II Zabrze |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 czerwca, 18:00 |
Kolejka 36 – 5-6 czerwca |
Pauza: Piast Żmigród. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
Górnik II Zabrze |
5 czerwca, 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
5 czerwca, 17:00 |
Pniówek Pawłowice |
– |
Ruch Chorzów |
5 czerwca, 17:00 |
Miedź II Legnica |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
5 czerwca, 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
MKS Kluczbork |
5 czerwca, 17:00 |
Stal Brzeg |
– |
Ślęza Wrocław |
5 czerwca, 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
Zagłębie II Lubin |
5 czerwca, 17:00 |
Polonia Nysa |
– |
Polonia Bytom |
5 czerwca, 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
– |
Lechia Zielona Góra |
5 czerwca, 17:00 |
Kolejka 37 – 12-13 czerwca |
Pauza: Ślęza Wrocław. |
|
Rekord Bielsko-Biała |
– |
Foto-Higiena Gać |
12 czerwca, 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
– |
Polonia Nysa |
12 czerwca, 17:00 |
Polonia Bytom |
– |
ROW 1964 Rybnik |
12 czerwca, 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
– |
Stal Brzeg |
12 czerwca, 17:00 |
Piast Żmigród |
– |
Gwarek Tarnowskie Góry |
12 czerwca, 17:00 |
MKS Kluczbork |
– |
Miedź II Legnica |
12 czerwca, 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
– |
Pniówek Pawłowice |
12 czerwca, 17:00 |
Ruch Chorzów |
– |
LKS Goczałkowice Zdrój |
12 czerwca, 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
– |
Górnik II Zabrze |
12 czerwca, 17:00 |
Kolejka 38 – 19-20 czerwca |
Pauza: Zagłębie II Lubin. |
|
Foto-Higiena Gać |
– |
Polonia-Stal Świdnica |
19 czerwca, 17:00 |
Górnik II Zabrze |
– |
Ruch Chorzów |
19 czerwca, 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
– |
Warta Gorzów Wielkopolski |
19 czerwca, 17:00 |
Pniówek Pawłowice |
– |
MKS Kluczbork |
19 czerwca, 17:00 |
Miedź II Legnica |
– |
Piast Żmigród |
19 czerwca, 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
– |
Ślęza Wrocław |
19 czerwca, 17:00 |
Stal Brzeg |
– |
Polonia Bytom |
19 czerwca, 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
– |
Lechia Zielona Góra |
19 czerwca, 17:00 |
Polonia Nysa |
– |
Rekord Bielsko-Biała |
19 czerwca, 17:00 |
Źródło 90minut.pl / pilkaopolska.pl