- MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY

Pierwsze decyzje kadrowe

Za piłkarzami MKS-u Kluczbork pierwszy tydzień przygotowań do wznowienia sezonu w III lidze. Wiadomo już, że sześciu zawodników nie będzie reprezentować naszych barw podczas wiosennych rozgrywek.

Jak już wcześniej informowaliśmy z klubu odchodzi pomocnik Paweł Baraniak, który szuka nowego pracodawcy. Oprócz niego z gry zrezygnowali także: bramkarz Maciej Turek, pomocnik Patryk Marczyński i obrońca Michał Mazur. Problemy zdrowotne ma obrońca Aleksander Jelonek. Z tego samego powodu z gry na wysokim poziomie zmuszony jest zrezygnować Kamil Nitkiewicz. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Do piłkarskiej wiosny, pod okiem szkoleniowca Jana Furlepy, przygotowuje się również czterech naszych uzdolnionych juniorów: Jakob Rychlik, Dawid Begar, Adrian Wojnarowski i Jakub Witek. Po kontuzjach do treningów wrócili: Szymon Witek (pomocnik) i Dustin Janik (obrońca).

W sobotę zaplanowany jest mecz kontrolny z II-ligowym GKS-em Katowice.