MŁODZIEŻ PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

SPARING: MKS Kluczbork lepszy od Głuszyny

Po remisie i przegranej przyszła pora na zwycięstwo piłkarzy MKS-u Kluczbork. W trzecim meczu kontrolnym nasi zawodnicy pokonali IV-ligowy Agroplon Głuszyna 4:2. 

Wygrana nie przyszła jednak łatwo. Rywale szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. Najpierw w 11 minucie wykorzystali podyktowaną jedenastkę, a chwilę później skutecznie z dystansu strzelał były zawodnik MKS-u – Radosław Mikulski. MKS wziął się do pracy, jednak brakowało skutecznego strzału na bramkę rywala. Zanim piłkarze zamienili się stronami tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę udało się złapać kontakt. Miłosz Paradowski został sfaulowany w polu karnym, a sędzia tym razem wskazał na jedenasty metr z naszej strony. Norbert Jaszczak się nie pomylił i było 1:2.

W drugiej części na placu gry pojawiła się nowa jedenastka, złożona również z testowanych piłkarzy. W 67 minucie z lewej strony podawał Filip Latusek, a interweniujący gracz Głuszyny trafił do własnej bramki. Trzecia bramka była autorstwa testowanego zawodnika, a w końcówce wynik meczu ustalił Filip Latusek. 

MKS Kluczbork – Agroplon Głuszyna 4:2 (1:2)

Bramki: Jaszczak 45, samobójcza 67, testowany 80, Filip Latusek 90

MKS: Jeziorowski, Paradowski, Przystalski, Witkowski, Begar, Szymon Witek, Jaszczak, Włodarczyk, Karol Latusek, Smolarek, Jakub Witek

II połowa MKS: testowany, Gierak, Wojnarowski, Szota, Janik, Pudlik, testowany, Lewandowski, Rychlik (Jaszczak), testowany, Filip Latusek