Trzech nowych zawodników w MKS-ie

W piątkowe popołudnie MKS Kluczbork podpisał kontrakty z trzema nowymi zawodnikami, którzy będą reprezentować nasze barwy w rundzie wiosennej. Wszyscy zawodnicy to młodzieżowcy.

Nowy golkiper w Kluczborku

MKS Kluczbork pozyskał nowego bramkarza. Michał Mocarski, bo o nim mowa, trafił do naszego klubu z III-ligowego KS Wasilków na zasadzie transferu definitywnego.
Zawodnik wcześniej występował także w Śląsku Wrocław oraz w zespole Talent Białystok. Michał Mocarski ma dopiero 19-lat, zatem jest jeszcze młodzieżowcem.

Pomocnik w MKS-ie Kluczbork

W rundzie wiosennej w barwach MKS-u Kluczbork wystąpi również Kacper Pudlik. Piłkarz jest obecnie graczem I-ligowej Odry Opole, a do naszego zespołu trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Pomocnik rozpoczynał swoją karierę w opolskiej drużynie Małapanew Ozimek. Od sezonu 2017-2018 jest graczem Odry Opole.

Marcel Jaszczyk również w MKS-ie

Trzeci kontrakt dzisiejszego dnia. Na zasadzie transferu definitywnego do zespołu dołączy Marcel Jaszczyk. Zawodnik może grać na pozycji pomocnika lub w ataku. W ostatnim czasie piłkarz reprezentował barwy Arki Gdynia.

Gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia w barwach naszego klubu.