MŁODZIEŻ TRAMPKARZE

Trampkarze MKS Kluczbork mają za sobą drugi sparing.

Trampkarze MKS Kluczbork mają za sobą drugi sparing. Ich przeciwnikiem byli starsi koledzy z Olesna, którzy grają w juniorach młodszych.

???? – Od początku spotkania moi zawodnicy próbowali dominować na boisku mimo że graliśmy z juniorami młodszymi. Wyglądało to całkiem dobrze, stwarzaliśmy sobie sytuacje, lecz nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Do przerwy nasz rywal po naszych indywidualnych błędach strzelił nam natomiast dwa gole – relacjonuje trener Mariusz Strzelak.

???? – Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i jeszcze bardziej źli na siebie, bo to my powinniśmy wygrywać.

Na efekt nie trzeba było długo czekać. Po składnej akcji z lewej strony Gruszki, Wiecha dogrywał piłkę do Durki, a ten strzelił bramkę kontaktową.

Niestety po chwili nasz bramkarz faulował zawodnika z Olesna w polu karnym i straciliśmy bramkę na 1:3. Nie minęło parę minut i niestety znów rywal trafił do siatki. Na koniec jeszcze jedna skutecznie wykorzystana jedenastka dla Olesna.

???? – Z moich chłopaków zeszło powietrze i do końca meczu nie wiele mogliśmy zrobić. Gratulacje dla naszego przeciwnika, bo obnażył nasze słabe strony. Sparing bardzo pożyteczny, pokazał nam co musimy poprawić i nad czym nadal pracować. Mimo tak wysokiej porażki, moim zdaniem, wynik nie odzwierciedla całego spotkania. Brawa dla moich chłopaków za charakter i nieustępliwość na boisku – mówi trener.

⏰ Grano: 2×40 minut.

⚽ MKS Kluczbork – OKS Olesno 1:5 (0:2)

Bramki: Durka

???? Kadra MKS: Spurek, Król, Ramus, Kwieciński, Gruszka, Wiecha, Maruska, Czaja, Grzyb, Mokrzycki, Durka, Słoński, Dreczka, Przyborowski, Wojciechowski