PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Tym razem to Ruch lepszy po bramce w pierwszej minucie

Ruch Zdzieszowice okazał się lepszy od MKS-u Kluczbork. Po ostatnim ligowym zwycięstwie naszej drużyny, kiedy do bramki w pierwszej minucie trafił Jakub Ryś, tym razem rywale zapewnili sobie wygraną po golu w tym samym czasie. Po podaniu z prawej strony do siatki trafił Adam Łukowski.

W pierwszej połowie goście mieli jeszcze parę okazji do podwyższenia wyniku. Bartosz Jeziorowski jednak dobrze łapał futbolówkę po strzałach z dystansu. Pod koniec tej części goście mieli dwa rzuty wolne. Najpierw uratował nas słupek, a później Ruch uderzył niecelnie.

Po zmianie stron nie było zbyt wiele okazji. MKS w swojej najlepszej sytuacji, jednej z nielicznych, mógł doprowadzić do wyrównania, jednak bramkarz dobrze nogami obronił uderzenie Denisa Smolarka.

MKS Kluczbork – Ruch Zdzieszowice 1:0 (1:0)

Bramki: Łukawski 1.

MKS: Jeziorowski, testowany zawodnik, Gierak, Wojnarowski, Szota, Jaszczyk, Jaszczak, Pudlik, Jakob Witek, Begar, Rychlik
MKS II połowa: Dawid Witek, testowany zawodnik, Paradowski, Przystalski, Witkowski, Nykiel, Karol Latusek, testowany zawodnik, Smolarek, Lewandowski, Włodarczyk.