JUNIORZY STARSI MŁODZIEŻ

Juniorzy MKS Kluczbork zremisowali w meczu sparingowym z LZS Rożnów 2:2.

???? – Od początku spotkania mecz toczył się pod naszą kontrolą. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, których nie zamieniliśmy na gole. Posiadaliśmy przewagę w bocznych strefach boiska – relacjonuje trener Tomasz Chatkiewicz.

W pierwszej połowie w barwach MKS-u Kluczbork zagrali także juniorzy, którzy trenują z pierwszą drużyną. W drugiej części na placu gry pojawiła się nowa jedenastka, wsparta z kolei juniorami młodszymi. Do przerwy nasi juniorzy prowadzili 2:1. W drugiej części rywale doprowadzili do wyrównania.

???? – Jestem zadowolony z meczu, biorąc pod uwagę to, że jesteśmy w okresie przygotowawczym. Obydwie bramki straciliśmy po błędach indywidulanych – komentuje trener Tomasz Chatkiewicz.

MKS Kluczbork Juniorzy Starsi – LZS Rożnów (Seniorzy) 2:2 (2:1)

Bramki: Szota 26, 37

MKS I połowa: Jeziorowski, Wojnarowski, Szota, Suslik, Szymon Witek, Prządka, Hoffman, Jakub Witek, Begar, Rychlik, Grzelak

MKS II połowa: Jeziorowski, Kukla, Pietras, Czysty, Iwanicki, Magdziarek, Mirowski, Hofman, Hadryś, Filarski, Nowak